Přeskočit na obsah
Sdružujeme se a spolupracujeme, abychom byli silnější, vzdělanější a úspěšnější.
Search
Close this search box.

On-line konference – Budoucnost developmentu a výstavby v Praze II 8.4.2021, Ministerstvo pro místní rozvoj

  • od

KE STAŽENÍ

Pozvánka Budoucnost_Developmentu_2021_ver13.pdf

CEEC Research s.r.o. pořádá online konferenci, která se bude konat živě z Ministerstva pro místní rozvoj formou online streamu – Budoucnost developmentu a výstavby v Praze II. Akce se bude konat již dne 8. dubna od 13:00. Délka streamu a diskuse je plánovaná do 15:30.

Na konferenci budou prezentovány výsledky Studie developerských společností H1/2021. Diskutovat se bude o nově přípravové legislativě k podpoře developmentu a dostupného bydlení. Vize výstavby v následujících letech a jak trh ovlivnila současná situace COVID-19.

Na tuto akci již svou účast potvrdili osobnosti jako ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, předsedkyně sekce územního a regionálního rozvoje Hospodářské komory ČR Hana Landová nebo ředitel Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy Ondřej Boháč.

Jako registrace na toto setkání postačí krátká odpověď na lavickova@ceec.eu​, že máte zájem zúčastnit se (nebo je možné registrovat se telefonicky na čísle +420 774 299 796), následně Vám budou zaslány organizační informace a link pro připojení se k diskusi. Součástí diskuse bude i interaktivní dotazovaní diváků. Dotaz můžete položit už teď na webu https://www.ceec.eu/otazky