Přeskočit na obsah
Sdružujeme se a spolupracujeme, abychom byli silnější, vzdělanější a úspěšnější.
Search
Close this search box.

4heat s.r.o.

Sídlo:

Purkyňova 99, Brno, 612 00

Kontaktní adresa:

Za Farou 792/51, Troubsko, 664 41

Kontaktní e-mail:

vytapeni@4heat.cz

Telefon:

+420 513 035 275

IČ:

29284309

DIČ:

CZ29284309

Internetové stránky:

www.4heat.cz

Internetový obchod:

www.dobre-tepelko.cz

Hlavní předmět podnikání

Navrhujeme a realizujeme systémy vytápění, chlazení a větrání pro průmyslové, komerční a rezidenční objekty se zaměřením na vytápění hal, kde patříme k lídrům na trhu.

Disponujeme vlastním showroomem, kde mohou naši obchodní partneři a zákazníci na vlastní oči vidět produkty v provozu a zúčastnit se školení. Naše služby a produkty jsou založeny na bohatých zkušenostech a odborných znalostech, díky čemuž jsme schopni nabídnout optimální řešení přizpůsobené individuálním potřebám a požadavkům našich klientů.

Představení firmy

Jsme výhradními zástupci značek ApenGroup a Carlieuklima a oficiálními distributory produktů Aldes. Naše služby zahrnují komplexní řešení od projektování po realizaci, přičemž klíčový důraz klademe na kvalitu, efektivitu a inovativní přístupy. Poskytujeme odborná školení pro obchodní partnery a montážní firmy.

Komplexní řešení v oblasti vytápění, chlazení a větrání – přistupujeme ke každé zakázce individuálně a zodpovědně. Naše působnost se rozprostírá po celém území České a Slovenské republiky, kde kromě našich obchodních zástupců a servisních techniků nabízíme možnost spolupráce s partnerskými montážními firmami a velkoobchody.

Fotogalerie

Mapa

Územní působnost

Chcete být členem Asociace, nebo jen partnerem a získávat tak informace o našich aktivitách?