Přeskočit na obsah
Sdružujeme se a spolupracujeme, abychom byli silnější, vzdělanější a úspěšnější.
Search
Close this search box.

Aalberts hfc CZ s.r.o. (Flamco / Comap)

Sídlo:

K Bílému vrchu 2978/5, 193 00, Praha 9

Kontaktní adresa:

K Bílému vrchu 2978/5, 193 00, Praha 9

Kontaktní e-mail:

cz.info@aalberts-hfc.com

Telefon:

+420 284 860 404, +420 284 001 081

IČ:

48534706

DIČ:

CZ48534706

Internetové stránky:

aalberts-hfc.com

Internetový obchod:

Hlavní předmět podnikání

Komplexních řešení pro systémy vytápění a chlazení od zdroje až po spotřebič

Našimi klienty jsou investoři/vlastníci a uživatelé budov, bytových i nebytových prostor, projektanti, instalatéři, developeři, realizační firmy a velkoobchodníci. Neustále pracujeme na tom, abychom všem svým zákazníkům poskytovali vysokou kvalitu klíčových služeb. Vlastníkům a uživatelům budov poskytujeme přidanou hodnotu v podobě maximálního komfortu a úspor energie. Investorům přinášíme zvyšování výkonnosti topných a chladicích systémů. Velkoobchodníci u nás najdou stabilní cenovou politiku, spolupráci na řízení skladových zásob a trvalé oboustranně prospěšné obchodní vztahy. Projektantům, instalatérům a realizačním firmám poskytujeme přímé úspory ve všech fázích životního cyklu projektu – od návrhu řešení, přes dodávky technologií a montáž, až po dlouhodobou údržbu a správu instalovaných systémů.

Představení firmy

Společnosti Flamco a Comap byly řadu let sesterskými firmami v rámci průmyslové skupiny Aalberts. Produktová portfolia obou společností se vzájemně doplňují, v produktových řadách je významná synergie, a proto v roce 2024 proběhlo sloučení těchto dvou společností do jedné – Aalberts hfc CZ s.r.o., společnosti s ucelenou nabídkou komplexních řešení pro systémy vytápění a chlazení od zdroje až po spotřebič.

Jsme dynamicky se rozvíjející světoví výrobci a dodavatelé s více než 50 lety zkušeností v oboru. Naše zakotvení v průmyslové skupině Aalberts, nám navíc dává všechny předpoklady k tomu být spolehlivým partnerem ve stavebních projektech všech rozměrů a zaměření. Díky naší pokrokové vizi poskytujeme inovativní, na míru šitá a bezporuchová řešení, která zaručují vynikající výkon systému a úsporu energie.

Fotogalerie

Mapa

Územní působnost

  • Praha 9, K Bílému vrchu 2978/5, 193 00
  • Rimavská Sobota, K. Mikszátha 6, 979 01, Flamco SK s.r.o., www.flamcogroup.com/sk

Chcete být členem Asociace, nebo jen partnerem a získávat tak informace o našich aktivitách?