Přeskočit na obsah
Sdružujeme se a spolupracujeme, abychom byli silnější, vzdělanější a úspěšnější.
Search
Close this search box.

ASIO TECH, spol. s r.o.

Sídlo:

Kšírova 552/45, 619 00 Brno

Kontaktní adresa:

Kšírova 552/45, 619 00 Brno

Kontaktní e-mail:

asio@asio.cz

Telefon:

+420 548 428 111

IČ:

48910848

DIČ:

CZ48910848

Internetové stránky:

www.asio.cz

Internetový obchod:

www.vodashop.cz

Hlavní předmět podnikání

Výroba a prodej čistíren odpadních vod pro domácnosti, města a obce, průmysl; produkty pro hospodaření s vodou

Představení firmy

ASIO je česká inženýrsko-dodavatelská společnost s mezinárodní působností, založená v roce 1993. Společnost pracuje v oboru vývoje, výroby a dodávek technologií pro čištění odpadních vod, úpravu vod a čištění vzduchu. Široké spektrum dodávaných vodohospodářských produktů nachází uplatnění při čištění odpadních vod z rodinných domů, obcí, měst, nemocnic a v různých průmyslových odvětvích. Od roku 2017 si společnost rozdělila své portfolio na dvě firmy – ASIO NEW, spol. s r.o., která se především specializuje na prodej vodohospodářských výrobků a ASIO TECH, spol. s r.o., která se spíše orientuje na dodávky technologií a technologických celků. Firmy ASIO spolu tvoří jeden celek. Se společnou strategií, propojeným majatkem a adresou úzce spolupracují v rámci ASIOgroup.

ASIO je česká společnost zastoupená v 32 zemích světa (Chorvatsko, Estonsko, Slovensko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Rumunsko, Rusko, …) se širokou sítí svých dceřiných společností a zástupců. Vedle kvalitní výrobní základny má vybudovanou síť prodejních a servisních středisek nejen po celé České republice, ale i v řadě evropských zemí. Všechny takto úzce spolupracující firmy jsou sdruženy v rámci ASIOgroup. Organizace má zavedený systém managementu kvality podle ISO 9001:2015. V rámci vývoje spolupracuje s mnohými akademickými institucemi a vysokými školami jako jsou například vysoké školy stavební a chemicko-technologické. Takto je naplňována vize firmy vyjadřující internacionálnost, inovativnost, udržitelnost (viz NEW), odbornost, důvěru a odpovědnost.

Cílem společnosti je poskytování komplexních dodavatelských služeb v oblasti čištění odpadních vod, úpravy vod a čištění vzduchu, zajištění moderních, kvalitních a spolehlivých produktů splňujících požadavky evropské legislativy, dodržení vysokých ekologických standardů a splňujících zákazníkem požadované “snadno, rychle, kvalitně a ekologicky”.

Fotogalerie

Mapa

Územní působnost

  • Kšírova 552/45, 619 00 Brno

Chcete být členem Asociace, nebo jen partnerem a získávat tak informace o našich aktivitách?