Přeskočit na obsah
Sdružujeme se a spolupracujeme, abychom byli silnější, vzdělanější a úspěšnější.
Search
Close this search box.

Testo s.r.o.

Sídlo:

Jinonická 80, 158 00 Praha 5

Kontaktní adresa:

Jinonická 80, 158 00 Praha 5

Kontaktní e-mail:

info@testo.cz

Telefon:

+420 222 266 700

IČ:

25725394

DIČ:

CZ25725394

Internetové stránky:

www.testo.com/cz-CZ/

Internetový obchod:

Hlavní předmět podnikání

Analýza spalin, měření tlaku, vyhledávání úniku plynů, měření teploty, měření elektrických veličin, měření okolního CO, měření kvality ovzduší v místnosti  – světlo, teplo, vlhkost, turbulence a měření pohody prostředí.

Představení firmy

Testo SE & Co. KGaA, se sídlem v Lenzkirchu ve Schwarzwaldu, je celosvětovým lídrem v oblasti přenosných a stacionárních měřicích technologií. Celosvětově je Testo zastoupena 34 dceřinnými podniky a více než 80 distribučními partnery na všech pěti kontinentech. Celosvětově má společnost zhruba 3200 zaměstnanců, lidí, kteří se společně podílejí na výzkumu, výrobě a uvádění nových technologií.

Společně hledají nové inovativní řešení pro měření např. v oblasti klimatizace a větrání, kvalitě potravin, stavební technice a řízení emisí.

Testo SE & Co. KGaA v roce 2012 dosáhla obratu 221 milionů eur. Základem tohoto úspěchu byly nejen vysoce kvalifikovaní a motivovaní pracovníci, ale hlavně nadprůměrné investice do budoucna orientované na inovace. Zhruba 10% z celosvětového ročního obratu koncernu se vynakládá na výzkum a vývoj.

Fotogalerie

Mapa

Územní působnost

  • https://www.testo.com/cz-CZ/nasi-obchodnici-v-regionech/regionalni-zastoupeni-v-ceske-republice

Chcete být členem Asociace, nebo jen partnerem a získávat tak informace o našich aktivitách?