Přeskočit na obsah
Sdružujeme se a spolupracujeme, abychom byli silnější, vzdělanější a úspěšnější.
Search
Close this search box.

WILO CS, s.r.o.

Sídlo:

Obchodní 125, 251 01 Čestlice

Kontaktní adresa:

Obchodní 125, 251 01 Čestlice

Kontaktní e-mail:

info@wilo.cz

Telefon:

+420 234 098 711

IČ:

62579207

DIČ:

CZ62579207

Internetové stránky:

www.wilo.cz

Internetový obchod:

Hlavní předmět podnikání

Čerpadla a čerpací systémy pro topení, klimatizaci, chlazení a teplou užitkovou vodu, Technologie na získávání, dodávku a využití vody.

Záruční a pozáruční servis.

Představení firmy

Wilo je špičkovým poskytovatelem pro oblast technického vybavení objektů, vodního hospodářství a průmyslu. Zajišťujeme, aby složité technologie byly uživatelsky přívětivé, snadno se ovládaly, byly energeticky úsporné a výkonné. Ve středu našich aktivit se tak nachází lidé. Nabízíme jim vynikající produkty, systémová řešení a služby. Společnost Wilo byla založena v Dortmundu v roce 1872 jako továrna na měděné a mosazné zboží; v průběhu své dlouhé a úspěšné historie se vyvinula z odborníků s lokálním významem do podoby globálního hráče, ketrý zaměstnává celosvětově 7500 lidí.
„Pioneering for You“ je naším cílem ve všem, co děláme. Na základě tohoto cíle vyvíjíme komplexní inteligentní čerpadla a systémy, které uživatelům výrazně zpříjemňují každodenní život. Naše energeticky účinná řešení jsou ideální nejen pro rodinné domky a dvojdomky, ale i pro obecní, soukromé nájemní a podnikatelské objekty. Společnost Wilo vám nabízí individuální řešení a vysoce účinnou technologii pro aplikační oblasti topení, klimatizace, chlazení a teplé užitkové vody, zásobování vodou, jakož i odvádění splaškové a odpadní vody.

Fotogalerie

Mapa

Územní působnost

  • Organizační složka WILO Slovakia,Bratislava, www.wilo.sk

Chcete být členem Asociace, nebo jen partnerem a získávat tak informace o našich aktivitách?